Jalgpallurid võidukad

Pühapäeval, 18.04.2010 mängisid Eesti Maaülikooli spordiklubi jalgpallurid oma teise kohtumise III liigas Viljandi JK Kotkad vastu. Annelinna kunstmurustaadionil algas mäng rahulikult, kui esimes poolaja lõppedes näitas tabloo 1-0 EMÜ SK kasuks. Esimese poolaja värava lõis ründaja Viljar Arula(pildil mängija nr 17.) Teisel poolajal oli resultatiivne mängivtreener Ando Hausenberg, kelle värav jäi ka kohtumise viimaseks.

Harrastajate sulgpall

Neljapäeval, 15.04.2010 toimub harrastajate treening ilma treenerita.

Pühapäeval algas jalgpalli 2010 hooaeg

11. aprillil algas järjekordne jalgpalli hooaeg. Eesti Maaülikooli Spordiklubi alustas esimest hooaega III liigas, kuna eelmine hooaeg saavutati IV liiga võit. Eelmisel hooajal oldi ka TÜ FAUNA duubelmeeskond, tänu millele said osad mängijad ristsed  kõrges III liigas. Nii uskumatu, kui see ka poleks, oligi EMÜ SK esimeseks vastaseks  Annelinna kunstmuruväljakul TÜ FAUNA, kellega liigamängus kohtuti esmakordselt.

2010a. parimad harrastusvõrkpallurid on Tartust

Tartus, Eesti Maaülikooli Spordihoones toimus järjekordne võrkpalli üliõpilasturniir harrastajatele. Võistlustel osales 12 meeskonda ning 7 naiskonda. Võistlus oli pingeline ja nii mitmeski mängus oli vaja võitja selgitamiseks kolme geimi.

EMÜ SK alistus esiliiga finaalis 2-1

Neljapäeval, 08.04.2010 toimus Kiili spordihoones meeste esiliiga kolmanas finaalmäng, kus olid omavahel vastamisi TTÜ/Kiili ja tiitlikaitsja EMÜ SK. Otsustava mängu võitis kodus mänginud TTÜ/Kiili 3:2(-23, 18, -24, 15, 9) ja tuli I liiga võitjaks mängude tulemusega 2-1.

Esindusmeeskond lõpetas hooaja neljanda kohaga

Laupäeval, 3.aprillil lõppes Eesti Maaülikooli esindusmeeskonna hooaeg, kui pronksimängus kaotati tasavägises mängus TTÜ/Team Exelile seisuga 6:5.

EMÜ/TÜ ASK naiskond võitis Eesti meistrivõistlustel hõbemedalid

Pühapäeval, 4.aprillil selgusid Kalev Kiili Spordihallis Eesti naiste meistrid saalihokis, kui SK Saku Fortuna alistas EMÜ/TÜ ASK finaalseeria kolmandas kohtumises lisaajal seisuga 4:3.

Saalihokinaiskond saavutas II koha

Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond kaotas finaalseeria tulemusega 3-0 ja tuli Eesti meistrivõistlustel teisele kohale. Viimane mäng, mis toimus 04.04.2010 Kiili  spordihoones, oli finaalseerias kõige pingelisem, kuna kaotati alles Elen Marunevitsi lisaajaväravale tulemusega 4-3 (3-2; 0-1; 0-0; 1-0). EMÜ naiskonna treeneri Talis Mölderi sõnul oli viimane mäng finaalivääriline.