Pühapäeval toimusid järjekordsed Eesti Maaülikooli meistrivõistlused

Seekordses meistrivõistluste kavas oli võrkpall, mis oli võistkondade arvu poolest kõige populaarsem. Esindatud olid kõik instituudid ja osadesse võistkondadesse oli kaasatud ka töötajaid. Kõige enam harrastavad võrkpalli Põllumajandus – ja Keskkonnainstituut (PKI), kes panid välja koguni neli meeskonda ja ühe naiskonna.

EMÜ/TÜ ASK kaotas esimese finaalmängu

Pühapäeval, 28. märtsil algas Kiilis Kalevi spordihallis Eesti Meistrivõistluste naisteliiga kolme võiduni peetav finaalseeria. Esimeses kohtumises jäid peale eelmise aasta teise koha omanikud SK Saku Fortuna mängijad seisuga 5:2.

Poolfinaalseeria jäi kolmemänguliseks

Laupäeval, 27. märtsil oli Jõgeval Virtuse spordhoones vastamisi Jõgeva SK Tähe ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Enne mängu oli poolfinaalseeria seis 2-0 Tähe kasuks. Tähel õnnestus ka sellel korral mäng enda kasuks pöörata ja võita tulemusega 5-3 (1-1; 1-0; 3-2)

Maaülikool kaotas saalihokis poolfinaalseeria

Laupäeval, 27. märtsil oli Jõgeval Virtuse spordhoones vastamisi Jõgeva SK Tähe ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Enne mängu oli poolfinaalseeria seis selles paaris 2-0 Tähe kasuks. Tähel õnnestus ka sellel korral mäng enda kasuks pöörata ja võita tulemusega 5-3 (1-1; 1-0; 3-2) . Eesti Maaülikooli meeskond jääb nüüd ootama oma vastast 3. koha mänguks paarist Augur/A&A Kinnisvara ja TTÜ/Team EXEL, kus poolfinaalseeria seis on 2-1 Auguri kasuks.

Linnasprindi I etapp edukalt möödas

Juba neljandat aastat järjest saab Tartu Linnasprindi hooaeg alguse kergelt talvises ilmas. Hommikupoole sadas  lund, kuid  võistluse avastardi ajaks oli ilm muutunud kauniks ja kevadiseks.

Valitsev meister juhib poolfinaalseeriat

Eesti saalihoki meistrivõistluste poolfinaalseerias alistas laupäeval 20. märtsil  Jõgeva SK Tähe  kodus Eesti Maaülikooli Spordiklubi meeskonna 8-3 (1-0; 4-1; 3-2) ja pühapäevases, 21. märtsil maaülikooli spordihoones peetud vastaseisus oli samuti parem Jõgeva Tähe tulemusega 8-4 (4-0; 2-3, 2-1). Jõgeva juhib seeriat 2-0. Kolme võiduni peetav poolfinaalseeria jätkub 27. märtsil.

Naiskond alistas Jäneda Maasika ja jõudis finaali

Lõpule jõudis Eesti Meistrivõistluste naisteliiga poolfinaalseeria EMÜ/TÜ ASK ja Jäneda Maasika vahel. Tasavägises seerias alistas EMÜ/TÜ ASK eelmise aasta meistrid seisuga 3:2. Kohtumiste tulemused: 10:6; 1:5; 4:3; 6:7 ja 5:2.

Lastenurk on avatud

Teispäeval, 23.03 kell 11.30 avame esmakordselt Lastenurga. Esimene nädal on Lastenurgas proovinädal, mis tähendab seda, et lapsi saab Lastenurka mängima tuua täiesti tasuta. Lastenurk hakkab olema avatud kuuel korral nädalas ja peamised kellaajad on fitnesstreeningute ajal. Täpsemat infot näeb siit.