2010a. parimad harrastusvõrkpallurid on Tartust

Tartus, Eesti Maaülikooli Spordihoones toimus järjekordne võrkpalli üliõpilasturniir harrastajatele. Võistlustel osales 12 meeskonda ning 7 naiskonda. Võistlus oli pingeline ja nii mitmeski mängus oli vaja võitja selgitamiseks kolme geimi.

EMÜ SK alistus esiliiga finaalis 2-1

Neljapäeval, 08.04.2010 toimus Kiili spordihoones meeste esiliiga kolmanas finaalmäng, kus olid omavahel vastamisi TTÜ/Kiili ja tiitlikaitsja EMÜ SK. Otsustava mängu võitis kodus mänginud TTÜ/Kiili 3:2(-23, 18, -24, 15, 9) ja tuli I liiga võitjaks mängude tulemusega 2-1.

Esindusmeeskond lõpetas hooaja neljanda kohaga

Laupäeval, 3.aprillil lõppes Eesti Maaülikooli esindusmeeskonna hooaeg, kui pronksimängus kaotati tasavägises mängus TTÜ/Team Exelile seisuga 6:5.

EMÜ/TÜ ASK naiskond võitis Eesti meistrivõistlustel hõbemedalid

Pühapäeval, 4.aprillil selgusid Kalev Kiili Spordihallis Eesti naiste meistrid saalihokis, kui SK Saku Fortuna alistas EMÜ/TÜ ASK finaalseeria kolmandas kohtumises lisaajal seisuga 4:3.

Saalihokinaiskond saavutas II koha

Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond kaotas finaalseeria tulemusega 3-0 ja tuli Eesti meistrivõistlustel teisele kohale. Viimane mäng, mis toimus 04.04.2010 Kiili  spordihoones, oli finaalseerias kõige pingelisem, kuna kaotati alles Elen Marunevitsi lisaajaväravale tulemusega 4-3 (3-2; 0-1; 0-0; 1-0). EMÜ naiskonna treeneri Talis Mölderi sõnul oli viimane mäng finaalivääriline.

Vaata võrkpalli finaalmägnu internettis

Täna toimub Eesti Maaülikooli spordihoones võrkpalli I liiga teine finaalmäng, mida kantakse internettis üle. Mängu vaatamiseks tuleb sisestada aadressiribale http://video.emu.ee või siis mms:video.emu.eeEMU. Võrkpalli otseülekanne algab kell 13.00.

Pühapäeval, 4. aprillil võrkpalli I liiga finaal

Pühapäeval, 4 aprill toimub Eesti Maaülikooli spordihoones võrkpalli I liiga finaali II kohtumine EMÜ SK ja TTÜ/Kiili vahel. Seoses finaalmänguga lükkuvad edasi Eesti Maaülikooli meistrivõistlused saalihokis. Saalihoki meistrivõistlused toimuvad 18. aprillil.

SUUR REEDE

SUUREL REEDEL, 2. aprillil on hoone avatud kella 20.00  ja rühmatreeningud toimuvad, kuni kella 14.00-ni. VÄRVILISI KEVADPÜHI!