Lõppesid EMÜ meistrivõistlused

Eesti Maaülikooli meistrivõistluste viimane etapp paarisorienteerumine toimus Tartu kesklinnas Tartu Linnasprindi võistluse raames 12. mail. Meeste arvestuses pakkus konkurentsi 21 paari ja naiste arvestuses 7. Kõige aktiivsem intstituut oli sellel korral Metsandus- ja maaehitusinstituut, kes sai ka alavõidu, talle järgnesid Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ning Majandus- ja sotsiaalinstituut.

Harrastussport

Tennise treening jääb täna, 14.05.2010 ära.

Linnasprint hiilgas osavõtjatega

Eile läksid linnasprindi teise etapi rajale esimese paarina EMÜ rektor Mait Klaassen ja Tartu linnapea Urmas Kruuse. «Tahame näidata, et ka linnapea ja rektor oskavad orienteeruda Tartu linnas,» sõnas Klaassen enne starti. «…kui häda käes on,» täpsustas ta muiates.

Tartu Jooksumaratonil tuli teiseks Keio Kits

SEB 28. Tartu Jooksumaratoni 23km võitlusdistantsil oli teistest kiirem Taivo Püi, kes ületas lõpujoone ajaga 1:16:11, tehes sellega ühtlasi uue rajarekordi. Teiseks tuli Keio Kits ajaga 1:17:03 ning kolmanda poodiumikoha hõivas Taavi Tambur (1:17:59). Seitsmekordne Tartu Jooksumaratoni võitja Vjatsheslav Koshelev jäi sedapuhku neljandaks (1:18:36).

Jalgpallurid kaotasid Luunjale

Eile, 9. mail toimunud III liiga kohtumises kaotasid EMÜ SK  jalgpallurid Luunja võistkonnale 4:1 ainsa värava lai EMÜ SK poolel Viljar Arula. Kaotuse põhjuseks tõi võistkonna esindaja Timur Semjonov tohutult palju ebaõnne ja lõpus muidugi ka väsimust, kuna sama nädala neljapäeval mängiti ka karikamänge.

Tartu Kõrgkoolide vaheline Rammumees 2010 selgunud

Eile, 05.05.2010 toimus Eesti Maaülikooli Spordiklubi parklas Tartu Kõrgkoolide vaheline Rammumehe võistlus, mis sai oma esimese võitja. Võistlusel jäi selgelt silma Kaupo Valb ja Henry Tammann, kes heitlesid esimese koha pärast, teised pidid leppima heitlusega kolmandale kohale.

SELL-i mängude alagrupid loositud

Pühapäeval,  2. mai õhtul loositi välja Eesti Maaülikooli vanas peamajas Kreutzwaldi 64 SELLi mängude alagrupid korpallis, võrkpallis, saalihokis ja mini-jalgpallis. Kõigil neil aladel osaleb meeste arvestuses rohkem võistkondi, mistõttu moodustati meeste alagruppe mini-jalgpallis kolm, muudel aladel neli. Naiste alagruppide arv on ühest kolmeni.

Suurjooks ümber Viljandi järve

Laupäeval peetud 81. ümber Viljandi järve jooksu võitis Pavel Loskutov ajaga 36.16. Sellega sai Loskutov järjekordse Eesti meistritiitli omanikuks – seekord 12km krossijooksus.