Tartu meistriks naiste saalihokis tuli võistkond EMÜ Plätud

Nädalavahetusel EMÜ spordihoones peetud Tartu linna lahtistel saalihokimeistrivõistlustel tuli naiste arvestuses võitjaks praegustest ja endistest EMÜ mängijatest koosnev tiim EMÜ Plätud.

Viie võistkonna vahel peetud turniiril mängisid kõik võistkonnad: Team Langus (EMÜ SK), Järva-Jaani, Kuusalu Eluterve Naine, EMÜ Plätud (EMÜ SK) ja Rezekne (Läti) omavahel kõik korra läbi, moodustades tulemuste põhjal poolfinaalpaarid. Maksimaalse võimaliku 8 punktiga võitis alagrupi EMÜ Plätud, Rezekne sai 5 punkti, Järva-Jaani 4 punkti, Kuusalu 3 punkti ja noormängijatest koosnev Team Langus piirdus 0 punktiga. I poolfinaalmängus oli EMÜ Plätud 2-0 üle Kuusalu naiskonnast ja II poolfinaalmängus alistas Rezekne 3-0 Järva-Jaani naiskonna.

Kolmanda koha mäng Kuusalu ja Järva-Jaani vahel leidis 3-3 normaalaja (0-2, 3-1) järel lõpu alles karistusvisete järel, mille alusel krooniti Tartu meistrivõistlute 3. koha võitjaks Järva-Jaani naiskond.

Finaalmängu EMÜ Plätude ja Rezekne vahel oli esimene periood üsnagi tasavägine, 2-1 Plätude kasuks, kuid teine periood viskasid Plätud 4 vastuseta väravat ning võttid 6-2 võidu kodulinnale.

Valiti ka turniiri parimad mängijad: MVP - Katrin Kaarama (EMÜ Plätud), parim noor - Merliin Arusalu (Järva-Jaani naiskond), parim VV Jolanta Bačkure (Rezekne).

Eesti Maaülikooli spordiklubi tänab kõiki osalenud võistkondi ning võistluse toetajaid Tartu linna, Coop Tartut ja www.saalihokivarustus.ee veebipoodi.

NB! Meeste võistlus jäi kahjuks väga väikese huvi tõttu pidamata ja püütakse läbi viia veel selle aastanumbri sees.