Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Eesti Maaülikool/Skarcon korvpallimeeskond alustab hooaja teist poolt liidrina

Eesti Maaülikool/Skarcon korvpallimeeskond alustab täna, 9. jaanuaril korvpalli esiliiga põhiturniiri teise ringi mängudega KA Tallinna Kalev/TSK vastu, olles esimese ringi 11 mängust saadud 9 võiduga liiga liider.

 

Oktoobris alustati hooaega kahe võiduga Balteco ja Tamsalu Los Toros/Taltech vastu, kuid siis tuli ilma kapteni ja mõne põhiviisiku meheta mängides vastu võtta kaotus kolmandas mängus Betoonimeister/SK Nord/Cramo vastu. Järgnesid 4 võidukat mängu: G4S Noorteliiga, KA Tallinna Kalev/TSK, Kadrina Karude ja Paide Viking Window vastu. Teine kaotus tuli napilt KK Viimsi/Noto vastu võõral väljakul, kui taas mõne põhimeheta mänginud EMÜ meeskond pidi napilt 74:76 alla vanduma. Esimene ring lõpetati kolme järjestikuse võiduga, kui järjepanu alistati Tartu Ülikool/Kuremaa SK, Tartu Kalev/Estiko ja KK HITO/BC Karjamaa. Eesti Maaülikool/Skarcon meeskonna kõikide mängude tulemused leiab SIIT.

 

EMÜ meeskonna järel on tabelis kahel võistkonnal, KK Viimis/Notol ning KA Tallinna Kalev/TSK-l 11-st mängust üks võit vähem - 8. Järgneval kolmel klubil on samade mängude arvu järel kolm võitu vähem ning pärast hooaja alguses saadud 6 kaotust on Kadrina Karud 6 järjestikuse võiduga tõusnud tabeli keskele, seitsmendaks.

 

Statistikas on Eesti Maaülikool / Skarconi mängijad tipus 3-punkti visete tabavusega (Ralf Tambets ning võistkonna kapten Joosep Russak vastavalt 1. ja 2. kohal), keskmiselt mängus visatud punktide arvuga on Joosep Russak 4. kohal (21 punkti), ründelauas on 1. kohal Gert Kaldmäe 3,8 ründelauapalliga mängu kohta ning kaitses on ta 9,3 võetud palliga 5. kohal. Kasulikkuse teguri poolest asub Joosep Russak tabelis 2. kohal. Täieliku statistika leiab SIIT.

 

9. jaanuaril kell 20.15 kodusaalis vastaseks olevat KA Tallinna Kalev/TSK-d võideti novembris suureskooriliselt 91:68. Vahetult pärast seda kaotas KA Tallinna Kalev/TSK kohe ka tabeli teisel kohal olevale KK Viimsi/Noto võistkonnale, kuid hooaja esimene pool lõpetati 5 järjestikuse võiduga. Mängu otseülekande link tekib korvpalliliidu Youtube'i lehele.

 

Foto: Siim Semiskar