Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Tartu tunnustas perekond Mölderit ja vabamaadleja Kaarel Maatenit

17. detsembril toimunud Tartu parimate sportlaste ja treenerite autasustamisel tunnustati ka Eesti Maaülikooli Spordiklubi treenereid ja sportlaseid.

 

Tartu Kultuurkapitali Neinar Seli sihtkapitali preemia sportlikule perekonnale võitis perekond Mölder. Pereisa Talis Mölder on EMÜ SK saalihoki hing ning noortetreener, ema Reti Väärt tegevsportlane nii klubi naiskonna kui Eesti koondise tasemel ning ka klubi mudilaste treener. Lapsed Meeri ja Marta käivad saalihokikooli õpilastena vanemate jälgedes. Talis Mölderit tunnustas eraldi kui edukat treenerit ka Tartu Spordiliit.

 

Tartu Spordiliit tunnustas Kaarel Maatenit Tartu parima vabamaadlejana. Kaarel Maaten võitis tänavuse Eesti meistritiitli vabamaadluses 125 kg kategoorias. Ära märgiti ka tema treener, EMÜ SK täiskasvanute ja noorte juhendaja Veiko Proovel.

 

Pildil tagumises reas vasakult Talis Mölder, EMÜ SK juhataja Karl Ird, Veiko Proovel ja Kaarel Maaten. Esimeses reas vasakult Meeri Mölder, Reti Väärt ja Marta Mölder. Foto autor: Maria Kilk.

 

Uudis parimate autasustamise kohta Tartu linna kodulehel.