Mullijalgpalli meistriteks krooniti Mulviinid (MMI)

Esmakordselt toimunud EMÜ meistrivõistlustel mullijalgpallis kroonitis meistriteks MMI võistkond Mulviinid, kes alistas finaalis seisuga 2-1 võistkonna Viimane koht (PKI). 

 

Mullijalgpalli meistrivõistlused peeti 25. septembril EMÜ spordihoone ja metsamaja vahelisel muruväljakul. Registreeris kaheksa võistkonda, kellest osalema saabus kuus. Mängud peeti kahes alagrupis, mille kaks parimat pääsesid edasi poolfinaalidesse. Madalamaid kohti välja ei mängitud.

 

Kuna A-alagrupis ei ilmunud kohale võistkonnad Mullid (TI) ja Sprotiklubi (SK), pääsesid Mulviinid ja Metsakohin alagrupiturniiril ühe mänguga, mille võitis Mulviinid 3-0. B-alagrupis toimusid kõik 6 mängu. Metsamehed ja Viimane koht mängisid omavahelise mängu viiki ning võitsid ülejäänud mängud, grupi võitja selgitas väravate vahe, mis oli Viimase koha kasuks.

 

Poolfinaalides kohtusid Mulviinid ja Metsamehed ning mäng lõppes 1-0 seisuga Mulviinide kasuks. Teises mängus oli Viimane koht 2-0 seisuga üle FC Metsakohinast.

 

Kolmanda koha mängus olid vastamisi Metsamehed ja FC Metsakohin, kellest rohkem skooris teine ehk pronksmedalid võitis 2-0 skooriga FC Metsakohin.

 

Finaalmängus mängis võistkond Mulviinid 2-1 üle Viimase koha ning kindlustas endale esmakordselt välja jagatud mullijalgpalli meistrivõistluste kuldmedali ning meistrisärgid.

 

Tulemused ja galerii leiad SIIT.

 

Järgmised tiitlid jagatakse 2. oktoobril discgolfis.