Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (s.h kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on SULETUD 13. ja 14. juuni ning ajavahemikus 1. - 21. juuli 2019.

Ilusat suve!

Eesti Maaülikooli võistkondade kodumängud sel nädalal

Sel nädalal toimub Eesti Maaülikooli spordihoones kaks EMÜ võistkondade kodumängu.

• Reedel 01.03. kell 20:30 on naiste saalihoki meistriliigas vastamisi Eesti Maaülikool ja SK Link / Saku. EMÜ asub hetkel turniiritabelis liidrikohal ning SK Link 3. kohal. Tegemist on põhiturniiri eelviimase vooruga. Turniiritabeli leiad SIIT.
  • Pühapäeval 03.03. kell 13:00 kohtuvad põhiturniiri eelviimases voorus meeste võrkpalli esiliiga kohtumises hetkel keskmike hulka kuuluv Eesti Maaülikool ja tabelit lõpetav Imsport. Turniiritabeli leiad SIIT.

Mängud on pealtvaatajatele tasuta. Ela omadele kaasa!