Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (s.h kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on SULETUD 13. ja 14. juuni ning ajavahemikus 1. - 21. juuli 2019.

Ilusat suve!

Üliõpilaste Meistrivõistlused lamades surumises

Alanud on registreerimine üliõpilaste meistrivõistlustele klassikalises lamades surumises.

Võistlused toimuvad reedel, 2. novembril 2018 algusega kell 12.00 Kõrveküla Spordihoones, Tartumaal.

Võistlusklassid:

• Mehed võistlevad kehakaalu kategooriates: kuni 74 kg; -83 kg; -93 kg; -105 kg; ja üle 105 kg, absoluutvõitja selgub Wilks`i kehakaalu koefitsendi alusel.
  • Naised võistlevad kehakaalukategooriates -63 kg ja +63 kg.

Liikmeskoolide üliõpilastele on osalemine TASUTA!

Kõik võistlejad peavad olema eelnevalt registreeritud. Vastasel juhul võistlema ei lubata. Võistleja andmed (nimi, sünnikuupäev, kõrgkool, kaaluklass, kontakttelefon) tuleb saata peep.pall@ut.ee ja peep@joudjavaim.ee .

Registreerimine avatud 1.–31. oktoober 2018.

Võistluse täpse  juhendi leiab kodulehelt www.easl.ee