EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid sammus poolfinaali

Reedel, 06.04.2018 alistas Eesti Maaülikool võõrsil Viimsi/Noto meeskonna tulemusega 84:67 ja sammus poolfinaali.

Teine mäng möödus skooriliselt pea sama stsenaariumi järgi nagu esimene mäng, kus Eesti Maaülikool oli pärast esimest veerandit tagaajaja rollis ja poolajaks juhiti kahe punktiga. Teisel poolajal hakkas kaitsesurve vilja kandma ja maaülikooli poisid läksid oma teed.

Ken Karja oli Eesti Maaülikooli meeskonna parim 27 punktiga, tabades väljakult viskeid 11-9. Gert Kaldmäe lisas omalt poolt 24 punkti ja 7 lauapalli ning Argo Orumaa arvele jäi 15 punkti ja 6 lauapalli. Viimsi eest tõi 20 punkti ja 11 lauapalli Kristjan Evart ning Kristjan Kokk lisas 12 puntki.

Maaülikooli treener Esko Tõnisson tunnustas oma poolt head kaitsetööd teinud Ott Sellist ja Kaidar Taali.

Kahe võiduni mängitud veerandfinaalseerias oli Eesti Maaülikool Viimsi meeskonnast parem esimeses mängus 82:74 ja kokku 2-0.

Eesti Maaülikooli/Limitex autoklaasid meeskond läheb vastamisi Tamsalu Los Toros/Karud – Tartu Kalev/Estiko paari võitjaga (seeria 1:1 viigis).

Final four peetakse Saku I liigas 20 ja 21 aprill.