Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid lõpetasid põhiturniiri võidukalt

Eesti meistrivõistlustel Saku I liigas alistas Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid võõral väljakul Betoonimeister/Tskk/SK Nord tulemusega 84:78.

Betoonimeister alustas mängu hästi ja võttis tänu agressiivsele kaitsele juhtohjad enda kätte ning võitis esimese veerandi 24:15. Teisel veerandil maaülikooli mängijad kohanesid vastaste kaitsega ja tänu resultatiivsele rünnakule suutsid vahet kahandada. Poolaeg lõppes viigiga 42:42. Kolmandal veerandajal sai maaülikool viie punktiga juhtima ning kasvatas eduseisu ka viimasel neljandikul.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid tulemuslikumaks mängijaks kerkis Joosep Russak 24 punkti, 8 lauapalli ja nelja vahelt lõikega. Ken Karja lisas pingilt 16 punkti, sealhulgas kolmesed 6-4. Hea mängu tegi ka vigastuspausilt naasnud Ott Sellis, kes lisas võrdselt Argo Orumaaga 14 silma. Betoonimeistril tõi Menhart Mardo 16 punkti ja 8 lauapalli ja Siim Laur lisas 11 punkti.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid asuvad turniiritabelis 18 võidu ja 4 kaotusega teisel kohal, Betoonimeister 18 võidu ja 3 kaotusega püsib aga endiselt esimesel kohal.

Järgmisel nädalal algavad Saku I liigas kahe võiduni peetavad veerandfinaalid. Eesti Maaülikool omab koduväljakueelist ja peab oma esimese mängu neljapäeval, 29.03.18. Kindlat veerandfinaalpaari vastast selge pole, kuna neljal viimasel playoffi koha kindlustanud meeskonnal on veel põhiturniiri koht lukustamata ja viigilahutajad selguvad alles reedel.