Suurel reedel, 29.03.2024, on EMÜ Spordiklubi avatud kell 08:00-20:00.    Kauneid e

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

EMÜ korvpallipoisid pääsesid Saku I liiga poolfinaali

Reedel 7. aprillil toimus BC Tartu II ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi vahel kolmas kohtumine, mille võitis EMÜ SK ja kindlustas koha nelja parima hulgas.

Eelmisel hooajal Saku II liiga võitnud EMÜ SK on sel hooajal tublisti südikust üles näidanud ja pääsenud juba oma esimesel hooajal nelja tugevaima meeskonna sekka. Põhihooaja viienda kohaga pääsesid meie mehed veerandfinaali, kus vastaseks tuli meie oma linna ja konkureeriva ülikooli korvpalli meeskond. Veerandfinaalides käib mäng kahe võiduni ja EMÜ SK võttis seni kindlaima võidu BC Tartu II vastu kolmanda veerandfinaal mänguga. Kui esimene mäng võideti võõrsil 80:78, teine mäng kaotati kodus 72:77, siis kolmanda mängu tulemus 92:79 võõrsil EMÜ viib meid poolfinaali.

Poolfinaal vastaseks on Betoonimeister/Tskk/Nord. Saku I liiga finaalturniir toimub 21.-22.aprillil.