Spordihoone on 1. mail suletud

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ SK korvpalli ootavad ees I liiga playoffid

Reedel, 24.03.17, sai  Eesti Maaülikooli korvpallimeeskonnal selgeks playoffi tabel, kus võimalus oli kokku minna, nii Paide kui ka linnarivaali BC Tartuga. Kuna Paide suutis oma viimases vahegrupikohtumises alistada tugeva Betoonimeistri, viis see kokku tugevamas vahegrupis viiendaks jäänud Eesti Maaülikooli ja neljandaks tulnud BC Tartu.

Eesti Maaülikooli korvpalli meeskonna loots Esko Tõnisson võttis vahegruppi kokku lühidalt: "Kõik mängud olid võrdsed ja pingelised kuni viimaste minutiteni, kuskil väga järgi anda ei saa, selline see esiliiga on. Viimastes mängudes näitasime head kaitsemängu, mille tulemuseks ka võidud, loodame veerandfiaalis sama head mängu näidata.“

Hooaja omavahelised mängud on BC Tartu kasuks tulemustega lisaajal 101:94 ja 75:82. Veerandfinaale mängitakse kahe võiduni.

Esimene omavaheline veerandfinaal toimub juba kolmapäeval, 29. märtsil TÜ spordihoones, kui pall pannakse mängu kell 20.15 ja teine mäng toimub Eesti Maaülikooli spordihoones neljapäeval, 06. aprillil samuti kell 20.15. Mõlemal koduväljakul on avatud tribüün ning kõik on oodatud vaatama tuliseid lahinguid.

Eesti Maaülikooli Spordiklubi