Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (s.h kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on SULETUD 13. ja 14. juuni ning ajavahemikus 1. - 21. juuli 2019.

Ilusat suve!

EMÜ MV Tornijooksu meistrid 2016/2017

Eile toimus Eesti Maaülikooli meistrivõistluste raames Tornijooks.

Silme eest mustaks tegeval üritusel osales kokku 26 inimest - 6 naist ja 20 meest. Karm katsumus algas 0 korruselt ja lõppes Torni ühiselamu tipus, viimasel, 16. korrusel.

Naiste arvestuses tuli Tornijooksu meistriks Liis Järvamägi tehnika instituudist. 2. kohta jäid jagama Terje Kaunissaar ja Seila Peek.

Meestest suutis 6 sportlast distantsi läbida alla 1 minuti. Esikolmiku väljaselgitamiseks jooksid esimesed 4 meest uuesti, aga nende heameeleks ainult pool rajast, ehk 8. korruseni. Meistriks tuli Rait Väär, teiseks Toomas Horma, kolmandaks Taavi Münter.

Täpsemalt siin.

Eesti Maaülikooli Spordiklubi