Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (s.h kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on SULETUD 13. ja 14. juuni ning ajavahemikus 1. - 21. juuli 2019.

Ilusat suve!

Indiaca viies Juunioride Maailma karikavõistlus EMÜ spordihoones

Eesti Maaülikooli Spordiklubis on käimas viies Juunioride Maailma karikavõistlus. Osa võtavad 26 meeskonda, viiest erinevast riigist - Šveits, Saksamaa, Eesti, Luxembourg ning Poola.

1. augustil on treeningpäev, kus sportlased saavad Maaülikooli Spordihoones ennast soojaks mängida. Avavile on 2. augustil kell 9.00, kui eestlastest asuvad mängima Telia SK noored(kuni 15 a) nii meeskondades, naiskondades kui ka segavõistkondades. 3. augustil mängivad eestlastest aga SK Juku juuniorid samuti mees-, nais- ning segavõistkondades. 4. august on finaalide päev, kus selgitatakse välja karika omanikud.

Tule ja ela oma lemmikvõistkonnale kaasa!