Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (s.h kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on SULETUD 13. ja 14. juuni ning ajavahemikus 1. - 21. juuli 2019.

Ilusat suve!

Super! Eesti Maaülikooli saalihoki esindusmeeskond pääses finaali

Eesti Maaülikooli saalihokkarid võitsid pingelises poolfinaalseerias TTÜ SK meeskonna mängudega 3:1, kolmas võit tuli seeria neljandas mängus võõral väljakul tulemusega 10:9. Antud mängu parimaks valiti Sten Kõiv, kes lõi mängu 55. minutil eduvärava seisuks 10:9.

EMÜ SK esindusmeeskonna üks kaotus tuli võõral väljakul teises poolfinaalis seisuga 7:8, kus mäng oli tasavägine kuni lõpusireenini. Kahjuks ei õnnestunud enda olukordi selles mängus ära realiseerida.

Esimene mäng võideti tulemusega 7:5 ja kolmandas mängus kodus alistati vastane 12:4.

EMÜ SK ootab finaalivastast seeriast SK LINK/ Saku - Sparta Team Automaailm, kus seis on hetkel 2:2.