Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (s.h kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on SULETUD 13. ja 14. juuni ning ajavahemikus 1. - 21. juuli 2019.

Ilusat suve!

Eesti Karikavõistlused kergejõustikus osutusid Eesti Maaülikooli jaoks edukaks

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti Karikavõistlused kergejõustikus. Eesti Maaülikooli Spordiklubi oli esindatud nelja sportlasega. Karikavõitjateks tulid treener Enn Selliku õpilased Jan Õiglane ja Argo Jõesoo.

Argo Jõesoo võistles 3000m jooksus ja saavutas ajaga 8.44,33 esimese koha edestades teise koha saavutanud Karl Mäed (SK Altius) 1 sekundiga.

Jan Õiglane osales 800m jooksus ja tuli ajaga 1.56,58 esimesele kohale edestades Tartu Ülikooli ASK võistlejat Risto Võsastet pooleteise sekundiga.

Veel osalesid Eesti Maaülikooli poolelt karikavõistlustel Kristjan Rosenberg (pildil), kes hüppas kõrgust 2.05m ja oli kolmas. Kõrgus 2.05m tähistab Rosenbergi isiklikku rekordit. Kaspar Arusalu oli 6.60m kaugushüppes seitsmes.

Autor: Esko Tõnisson