Uudised

Veel uudiseid

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Eesti Maaülikool sai üliõpilaste meistrivõistlustelt kaela hõbemedalid

Möödunud nädalavahetusel peeti Rakveres Eesti üliõpilaste meistrivõistlused võrkpallis. Kohal oli kuus meeskonda ja neli naiskonda. Eesti Maaülikoolist oli eelmiste võistluste tulemuste põhjal saanud õiguse välja panna kolm meeskonda, kes kõik olid ka kohal. Nagu tavaliselt oli EMÜ meeskondi korraldamas võistlustel Valev Reidolf.

Meeste mängudes üllatusi ei juhtunud, kuna eelmise aasta meister Tallinna Tehnikaülikool suutis oma meistritiitlit kaitsta. Poolfinaalis võideti kindlalt kahes geimis Tallinna Tehnikakõrgkooli. Küll üllatas teises poolfinaalis Eesti Maaülikooli II meeskond, kes alistas geimidega 21:17 ja 21:19 oma esindusmeeskonna ja jõudis TTÜ vastu finaali. Finaalis pani TTÜ meeskond ennast kindlalt maksma.

Kolmanda koha mängus oli mõnevõrra üllatuslikult Tallinna Tehnikakõrgkooli parem Eesti Maaülikooli I meeskonnast. Kuigi esimene geim kaotati 15:21, suudeti rasskest seisust välja tulla, kui teine geim võideti 25:23, kolmas geim kuulus tallinlastele 15:12 ja tasuks pronksmedalid.

Naiste turniiril oli paremusjärjestus nagu eelmiselgi aastal. Võitjaks krooniti Tallinna Ülikooli naiskond, kes alistas kõik vastased kindlalt 2:0. Teiseks tuli Tallinna Tehnikaülikool ja kolmandaks Tartu Ülikool.

Võitjad said õiguse esindada Eestit tuleval aastal Euroopa Kõrgkoolide III Mängudel Zaagrebis.