Uudised

Veel uudiseid

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Eesti Maaülikooli korvpallimeeskond tuli Euroopa meistrivõistlustel kuuendaks

Eesti Maaülikooli korvpallimeeskond osales 20.06 kuni 28.06 Euroopa üliõpilaste korvpalli meistrivõistlustel Sloveenia linnas Koperis, kus tuldi tagasi kuueteistkümne meeskonna konkurentsis tubli kuuenda kohaga.

Alagrupi faasis sai Eesti Maaülikooli meeskond ühe kaotuse ja kaks võitu ning pääses teisena edasi veerandfinaali.

Turniiri avapäeval, 20.06 mängiti Koperi kohaliku ülikooliga Primorska, kellele kaotati tulemusega 65:51.

Turniiri teisel päeval, 21.06 sai EMÜ meeskond hommikul korraliku treeningu teha, mis andis ka mänguliselt parema pildi, mille tulemuseks võideti Prantsusmaa üliõpilasmeistreid  ülikoolist Strasbourg skooriga 73:69.

Kolmandal mängupäeval, 22.06 kohtusid maaülikooli tudengid  Rumeenia üliõpilasmeistritega Graiovast. Graiova ülikooliga mäng osutus eriti pingeliseks ja mängu saatuse otsustas alles pärast teist pingelist lisaaega palavas saalis Ken Karja, kes viskas EMÜ kasuks viimase sekundi viske, millega pääseti veerandfinaal. Mängu lõppskooriks siis 82:79.

Veerandfinaalis tuli maaülikoolil vastu võtta hävitav kaotus Serbia ülikoolilt Niš, kes võitis mängu tulemusega 89:62. Mäng püsis kuni poolajani viigiseisus, kuniks tuli mängu serblaste tugev mentaliteet ja võitlusvaim. See mäng oli kui sõda, mis näitas, et kui hästi peab terve mängu valmis olema, keskenduma ja vaimselt pingutama.

Lohutusringis võitis maaülikool Saksamaa meistrit Bayreuthi tulemusega 75:58, millega pääseti 5. Koha mängule, kus tuli vastu võtta kaotas venelastelt Lomonosov Moscow State Universityilt skooriga 76:67.

Turniir oli heaks kogemuseks mängijatele kui ka treenerile. Järgneval aastal on plaan osaleda EUSA mängudel Horvaatias Rijekas ja Zagrebis ning hea esituste eest Euroopa meistrivõistlustel sai Eesti Maaülikool kutse osaleda rahvusvahelises üliõpilaste korvpalli liigas ISBL, kus kahel eelneval aastal on osalenud TTÜ korvpallimeeskond.

Autor: Esko Tõnisson