EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

EMÜ korvpallurid alustasid II liigat võiduga

Eesti Maaülikooli korvpallimeeskond alustas reedel, 03.10.2104 II liiga hooaega võiduga Sõbra Kinnisvara (Erkmaa KK A-klassi meeskond) meeskonna üle, tulemusega 86:64 (poolaeg 43:37). Võitlusliku ja tasavägise avapoolaja järel tegid EMÜ pallurid kolmandal veerandajal nelja minutiga 13:4 vahespurdi ja sealt enam tagasi ei vaadatud. VIimasele otsustavale veerandajale mindi EMÜ eduseisus 72:51.

EMÜ poolelt tegid resultatiivse mängu pingilt tulnud Argo Orumaa, kelle arvele kogunes 20 punkti ja 10 lauapalli ja mängu alustanud ning vaikselt vormi koguv Krister Tapper 12 punkti ja 11 lauapalliga. Statistilistest näitajatest edestas EMÜ vastasmeeskonda lauavõitluses 56-35 (ründelaud 21-8) ja kahepunktivisetes, mida tabatid 50 protsendiliselt vastaste 31 protsendi vastu.

Sõbra Kinnisvara tulemuslikumateks mängijateks osutusid, Eesti U-16 koondise põhitegijate hulka kuuluv Carlos Jürgens, kelle arvele kogunes 29 punkti ja 10 lauapalli ning 205cm pikk mängumees Jürgen Jürgenson, kes sai oma kontosse kirja 12 punkti.

EMÜ korvpallurid tänavad kõiki fänne, kes esimesele mängule kaasa tulid elama.