EMÜ korvpalli põhimeeskond selleks aastaks komplekteeritud

Eesti Maaülikooli korvpallimeeskond on saanud põhimeeskonna komplekteerimisega valmis.  Enamus mängijad on võimalus  näha EMÜ värvides juba sellel reedel, 12.09.2014 kell 18.30, kui toimub esimene kontrollkohtumine Eesti I liigasse kuuluva meeskonnaga BC Kala/Põlvaga.

Eesti Maaülikooli põhimeeskond mängib tänavu Eesti II liigat ja Tartu meistrivõistlusi meistriliigas. Meeskond jätkab suuresti eelmisele hooajale sarnases koosseisus. Eelmisest aastast mängivad meeskonnas Lauri Hingla (ainult II liiga), Jürgen Jupits, Ken Karja, Erko Kivi, Argo Orumaa, Andres Reial, Kristjan Sardis ja Taavi Leok (ainult Tartu liiga)

Uutest meestest on lisandunud  Gert Kaldmäe (Orissaare Rock), Sander Karro (Tamsalu Los Torros), Urmet Roosimägi (KK Hito), Ott Toomsalu (AP Mets) ja Jarko Kool (KK Hito, ainult Tartu liiga)

Möödunud hooajal EMÜ meeskonna eest kohati väga häid mänge teinud tagaliinile  lisandusid veel väga teravad kutid, seega hooaeg tuleb igajuhul põnev.

Eesti Maaülikooli koosseis hooajal 2014/2015

#   Nimi
4    Argo Orumaa, tagamängija

6    Urmet Roosimägi, tagamängija