Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

10:28 24.04.2024
Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

Spordihoone on 1. mail suletud

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

Tartus toimunud SELLi mängud olid Eesti Maaülikoolile edukad

Tartus toimunud rahvusvahelistel SELLi mängudel osales neljateistkümnel spordialal üle 1600 üliõpilassportlase 60. erinevast kõrgkoolist kümnest erinevast riigist. Eesti Maaülikool oli väljas suuruselt teise delegatsiooniga - üle saja sportlasega.

Sportliku poole pealt kujunesid võistlused maaülikooli tudengitele väga edukaks. Parima tulemuse eest hoolitses Reesika Adojaan, kes võitis ainsa EMÜ sportlasena kuldmedali, seda 100 meetri tõkkejooksus. Hõbedasi medaleid riputati maaülikooli tudengitele kaela kogunisti 8 korral. Maadleja Kaarel Maaten sai teise koha nii kreeka-rooma kui vabamaadluses, lisaks said maadlejatest hõbedased auhinnad Gerlin Järvela ning Liis Järvamägi. Samuti õnnestus pjedestaali teisele astmele tõusta kergejõustiklastel Kristjan Rosenbergil teivashüppes ja Ergo Tammel odaviskes ning Kristel Sorgel naiste sulgpalli paarismängus. Meeldiva üllatusena õnnestus teine koht saavutada ka EMÜ saalihoki naiskonnal. Maadlejate õnnestunud võistluse krooniks saavutasid Marie-Helen Otti ja Kaisa Muutra oma kaalukategooriates kolmandad kohad.

Kuuekümnest koolist õnnestus medaliga võistlustelt lahkuda 37. koolil. Eesti Maaülikool saavutas läbi ajaloo parima tulemuse, olles 11. võidetud medaliga lõplikus paremusjärjestuses väga kõrgel kümnendal kohal. Lõppjärjestusega on võimalik tutvuda võistluste ametlikul koduleheküljel http://sell2014.eu/wp-content/uploads/2014/05/SELL2014_Results_Medal-list2.pdf

Spordiklubi õnnitleb kõiki medalivõitjaid ning soovib sportlikke kordaminekuid kõigile kooli sportlastele!