Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (sh kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on 20. augustil SULETUD.

Ilusat suve!

Eesti Maaülikooli meister võrkpallis on MMI-1

Pühapäeval toimusid selle hooaja eelviimased Eesti Maaülikooli meistrivõistlused, kus selgitati välja võrkpalli meister. Võrkpalli meistritiitli eest tulid võistlema 12 võistkonda ja esindatud olid kõik instituudid.

Silmapaistvaid esitlusi näitasid alagrupiturniiril MMI 1 ja Mudanäpud (PKI). Samad meeskonnad läbisid ka playoffi tabeli puhaste paberitega ja geimi kaotamata.  Omavahelises finaalmängus jäi peale MMI 1 meeskond skooriga 21:15; 21;15.

Kolmandale kohale heitlesid TI ja Võrgumeistrid (PKI), kus peale jäi tulemusega 21:8; 21:13 TI.

Võistkondlikus arvestus kogus üldtabelisse kõige enam punkte MMI, talle järgnesid PKI ja TI.

Pilte ja tulemusi on võimalik näha siit.

Autor: Esko Tõnisson