Eesti Maaülikooli korvpallurid tulid üliõpilaste meistrivõistlustel teisele kohale

Laupäeval, 12.04.2014 selgusid üliõpilaste harrastajate korvpalliturniiri parimad. Kokku osales turniiril kuus erinevat võistkonda: Lennuakadeemia, Sisekaitseakadeemia, Eesti Maaülikool I ja II ning Tartu Ülikool Maximus Gluteus ja Tartu Ülikool.

Turniiril jagati meeskonnad kahte erinevasse alagruppi, kus võitjad pääsesid otse poolfinaali ja alagruppide teised ja kolmandad mängisid järele jäänud poolfinaalkohtadele. Alagruppides said esimesed kohad Eesti Maaülikooli I ja Tartu Ülikooli meeskond Maximus Gluteus. Poolfinaali pääsu eest jäid võitlema paarid Eesti Maaülikooli II ja Sisekaitseakadeemia ning Tartu Ülikool ja Lennuakadeemia. Eesti Maaülikooli I meeskonna vastaseks pääses Eesti Maaülikool II ja Tartu Ülikooli Maximus Gluteuse vastaseks tuli Lennuakadeemia.

Suhteliselt ühekülgsetest poolfinaalides pääsesid edasi Eesti Maaülikooli I võistkond, kes alistas oma teise meeskonna tulemusega 61:37 ja Tartu Ülikooli meeskond Maximus Gluteus, kes alistas Lennuakadeemia skooriga 33:8.

Kolmandale kohale tuli Eesti Lennuakadeemia võistkond, kes seljatades neljandaks jäänud Maaülikooli II võistkonna. Finaalis alistas viimase sekundi tabava viskega Tartu Ülikool Maximus Gluteus Eesti Maaülikooli I meeskonna seisuga 40:38.


Tulemused on üleval ka Eesti Akadeemilise Spordiliidu kodulehel
 


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: www.easl.ee