EMÜ SK võrkpallimeeskond saavutas esiliigas teise koha

Pühapäeval, 30.03 mängis Eesti Maaülikooli Spordiklubi võrkpallimeeskond  kodus oma teist finaalseeriamängu Paide/Türi/Väätsa meeskonna vastu, kus pidid vastu võtma kaotuse, kui alistuti pingelises mängus tulemusega 3:2. Kui esimene finaalmäng kuulus paidelastele selge ülekaaluga 3:0, siis täna tuli tiitlivõiduks pingutada maksimaalsed viis geimi. "Tänases mängus oli pinget, otsustaval hetkel oli meil rünnakul rohkem jõudu ja see sai otsustavaks," ütles võitjameeskonna kapten Veiko Tihemets.

Mängu algus kuulus selgelt Paide meeskonnale tulemusega 25:14, teises geimis sai aga EMÜ 16:16 viigiseisult kolmepunktilise edu, mis vormistati 25:19 geimivõiduks. Kui kolmas geim kuulus jälle vastastele seisuga 25:16, siis haarava neljanda võitis napilt 27:25 maaülikool. Otsustavas geimis sai Paide kiire algedu ning tagasi enam ei vaadanud,  seisuga 15:6 alistati kodus mänginud EMÜ SK..

Tihemets ei olnud ka vastaste kiitmisega kitsi: "Avamängus oli meie ülekaal ilmne, kuid tänane mäng oli juba tõeline finaal, mõlemad võitlesid kõvasti." Võitjate resultatiivseim oli täna 28 punktiga (+21) Ilmar Mõttus, 22 silmaga toetas Virko Vantsi. Kaotajate poolel kogus 18 punkti (+12) Priit Luik, 11 Janno Jõela ja Reimo Alas. Blokis oli Paide meeskonna paremus 18:10, pallinguässades 5:2. 


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: www.volley.ee