Eesti Maaülikooli meistrivõistlused sulgpallis võitsid Martin Kangur ja Kristel Sorge

Eesti Maaülikooli meistrivõistlused sulgpallis võitis meeste arvestuses Martin Kangur (MMI), kes alistas finaalis Tõnu Timma (MMI) skooriga 2:0 (21:13; 21:15). Pronksise autasu noppis Timo Pärle (TI), kes alistas kolmandakohamängus Peeter Karja (MMI) samuti tulemusega 2:0 (21:10; 21:10).

Naiste arvestuses sai kuldse medali kaela Kristel Sorge (PKI), kes oli finaalis tulemusega 2:0 (21:17; 21:9) parem Merli Avarmaast (MMI). Kolmandale kohale mängisid Maris Mehine (MSI) ja Dagni-Alice Viidu (VLI), kus võitjana väljus Maris skooriga 2:0 (21:10; 21:8).

Võistluste korraldaja sõnul oli selle aastane meeste tase eriti ühtlane ja medalitele mängisid vaid Eesti Maaülikooli parimad sulgpallurid. Naiste konkurentsis oli teistest kindlalt üle Kristel Sorge.

Võistkondlikus arvestuses kogus enim punkte Metsandus- ja maaehitusinstituut, teiseks tuli Põllumajandus- ja keskkonnainstituut ja kolmanda koha sai Tehnikainstituut. Üldtabelis hakkab  Metsandus- ja maaehitusinstituut teistelt vaikselt eest rebima ja omab enne kahte viimast ala 7,5 punktist edu Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi ees, kes hooaja keskpaigal liikus veel kindlalt üldvõidu poole. Üldtabelis kolmandal kohal on hetkel Tehnikainstituut, keda ohustavad MSI, kes paikneb hetkel neljandal kohal ja on 10 punkti Tehnikainstituudist tagapool ning Spordiklubi, kes on hetke seisuga viiendal kohal ja jääb omakorda MSI-st 0,5 punktiga maha. 

Tulemusi ja pilte näeb siit!


Autor: Esko Tõnisson