Fitness Five võitsid Allan Nikopensius ja Kristin Raudla

Eesti Maaülikooli meistrivõistlustel Fitness Five-s olid võidukad Allan Nikopensius (MMI) ja Kristin Raudla (MSI). Meeste konkurentsis oli Allan Nikopensius teistest vaieldamatult üle, võites kõik viis kavas olnud ala ja saades üldkokkuvõttes 211 punktiga esikoha. Allanile järgnesid spordiklubi meeste võimlemise rühmatreener Igor Burdin 167 punktiga ja Silver Sisask (MMI) 161 punktiga.

Kristin Raudla võitis naiste arvestuses ainult ühe ala, milleks oli küünarvarte kõverdamise kangiga ja edestas teiseks tulnud Kaisa Külaotsa (VLI) minimaalselt - ühe punktiga. Naistest tuli kolmandale kohale Grete Laanemets (MMI) 179 punktiga. Naiste tase on iga aastaga tõusnud ja läinud aina ühtlasemaks, sõnas võistluste peakohtunik Rait Rodi pärast meistrivõistluse lõppu. Selle tõestuseks fakt, et üksikaladest võitis  üksnes kolmandaks tulnud Grete Laanemets kaks erinevat ala, nii küki kui kõhulihaste harjutuse. Ülejäänud aladel kuulusid esikohad  Martta Niitynenile (VLI) rinnalt surumises ning Irina Vilipsonile (SK) rippumises. 

Võistkondlikus arvestuses sai tabelisse enim punkte MMI, kes kogus nii naiste kui meeste arvestuses kokku 69 punkti, teiseks tuli MSI 47 punktiga ja kolmandaks tuli VLI 44 punktiga. Kui enne Fitness Five etappi juhtis meistrivõistluste üldedetabelit PKI 0,5 punktise paremusega MMI ees, siis "põrumine" Fitness Five-s tähendab, et enne viimast kolme ala juhib MMI 82 punktiga, PKI on 76,5 teine, järgnevad TI 55 ning MSI 47 punktiga.