10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Eesti Maaülikooli sportlased osalesid nädalavahetusel Riias SELL-i mängudel

Nädalavahetusel osalesid Eesti Maaülikooli tudengid Läti pealinnas Riias rahvusvahelistel SELL-i mängudel ja tõid Riiast koju kuus medalit. Eesti Maaülikooli tudengitest sportlased osalesid kokku kuuel distsipliinil alates meeskonna aladest lõpetades üksikaladega.

Medaleid kogunes enam maadluses, kus Eesti Maaülikooli naismaadlejad võitsid kolm medalit. Mari-Helen Ott saavutas kehakaalus kuni 55 kg kolmanda koha, Kaisa Muutra võitis tubli teise koha kehakaalus kuni 59 kg ja Gerlin Järvela maadles end esimeseks kehakaalus kuni 67 kg.

Kergejõustikus tõid medalid Kaupo Valb(pildil) ja Igor Syunin. Kaupo Valb tõukas kuuli 17.35 ja sai selle tulemusega tubli teise koha edestades kolmanda koha omanik vaid 2 sentimeetriga. Igor Syunin hüppas ideaalse tagant tuulega 16.09 ja võitis kuldmedali.

Jõutõstmises saavutas Allan Nikopensius kehakaalus kuni 74 kg kolmanda koha tehes kükki 140 kg, surudes rinnalt 120 kg ja tehes jõutõmmet 210 kg.

Meeskonna aladest olid Eesti Maaülikooli esindused väljas jalgpallis, rugbys, võrkpallis ja korvpallis. Meeskondadest keegi sellel aastal suures mängus ei osalenud ja kohad olid keskmike hulgas.