Talvistel kergejõustiku klubide karikavõistlustel meeste arvestuses 7. koht

Möödunud nädalavahetusel osalesid Eesti Maaülikooli Spordiklubi kergejõustiklased Eesti talvistel kergejõustiku karikavõistlustel Lasnamäe kergejõustiku hallis, kus nad saavutasid üldarvestuses seitsmenda koha. Kokku osales spordiklubi poolelt võistlusel neli sportlast Rain Kask, Argo Jõesoo, Mihkel Kase ja Sten Veelak (pildil rohelises särgis).

Rain Kask võitis oma põhialal kaugushüppes kindlalt esikoha tulemusega  7.42m, edestades teise koha omaniku tubli 6cm-ga ja jäi viimasena poodiumilt välja  60m jooksu ajaga 7,06.

Sten Veelak osales kolmikhüppes ja sai tulemusega 14.46m hõbedase autasu. Sten proovis ka teivashüpet ja kuulitõuget. Teivas hüppes ületas ta kõrguse 2.60m, mis tagas talle 11. koha ja kuuli suutis Sten tõugata tubli 10.43m, mis andis talle 13. mehe konkurentsis viimase koha.

Mihkel Kase läbis 60m tõkkeid ajaga 8,68 ja saavutas selle ajaga koha esikümnes, samuti nagu ka eelpool mainitud võistlejad proovis Mihkel ka teist ala, kõrgushüpet, kus ta ületas 1.80 ja platseerus selle tulemusega 12. kohale.

Argo Jõesoo startis 1500m jooksus ja läbis selle ajaga 4.10,62, mis tagas talle 5. koha.

Meeskondlikus 4x200m teate jooksus osalesid kõik eelpool mainitud sportlased, kes said ühise pingutuse tulemusena kirja aja 1.38,58, mis tagas kokkuvõttes 10. koha.

 

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: www.ekjl.ee