Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (sh kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on 20. augustil SULETUD.

Ilusat suve!

Võrkpalluritele üheksas järjestikune võit

Heas hoos on Eesti Maaülikooli Spordiklubi võrkpallimeeskond, kes on võitnud viimased üheksa kohtumist. Pühapäeval, 27.01.13 alistati tulemusega  3:0 (13, 17, 21) Audentese SG/Noortekoondis. Laupäeval, 26.01.13 alistas Eesti Maaülikooli Spordiklubi meeskond TTÜ/Kiili tulemusega 1:3 (-22, 13, -14, -23). Liider meeskond konkureerib ainsana tartlastega põhiturniiri võidu eest. Kolmel esimesel meeskonnal on põhiturniiril pidada veel kaks mängu ning EMÜ SK-l on koos 39 punkti, Liider jääb esimesest maha punktiga. Paide/Türi/Väätsa VK on 34 punktiga kolmas.

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: www.volley.ee