Maaülikooli saalihokimeekondadel tagasihoidlik mängupäev

Laupäeval, 24.11 andis esiliiga kohtumiseks Tartusse saabunud TTÜ SK/Ääsmäe meeskond korralikku õppetunni EMÜ SK II koosseisule, kes magas mängu maha ega suutnud omi võimalusi väravateks realiseerida.

"Meeskond ei olnud täna mängimiseks valmis, võta sa kinni miks, võibolla oli põhjuseks haigusest räsitud uimane treener" mõtiskles treener Talis Mölder.

Mängu käik: http://www.saalihoki.ee/Live/?id=Zu80uzAaV8E=&cr=1

Eindusmeeskond esines võnkuvalt, kui juba tundus, et ärkamine on toimunud ja vastaste edumaa suudeti tasa teha mitu korda siis igale viigiväravale lubati vastasel lihtlabaselt vastata.

"Tundub, et kui vahepeal läheb hästi, siis keskendumine läheb, kas isiklikule esiletulemisele või vastupidi ettevaatlikkusele. Mina sa tea, mis noormeeste peades peamine on. Tunne on, et suur töö, mis vahepeal tehtud ja tõestatud toimivaks, ühtäkki on kas unustatud või ei sobi enam - nagu väikeste lastega, ütled küll, et ei tohi rohkem kommi võtta, aga ikka võtab, lootes, et ehk keegi ei näe ja läheb läbi ega juhtu midagi või, et käsi peab pesema küll aga, kui üks kord vahele jääb siis on ükskõik." oli treener Mölder pettunud.

Mängu käik: http://www.saalihoki.ee/Live/?id=54buUkHcDbg=&cr=1


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Talis Mölder