Saalihokinaiskond kaotas Spartale

Pühapäeva hommikul kell 10.30 Sparta naiskonda võõrustanud EMÜ SK naised pidid tunnistama külaliste 5:0 paremust. Kati Kütisaar viskas Sparta poolelt kolm väravat ja Teele Randoja kaks, Merli Kaljuve toetas kahe ja Darja Voog ühe sööduga.

EMÜ naiskonna treener Talis Mölder tunnistas, et on veidi mures, sest talle tundub, et võistkond ei tunne ennast hästi. «Mängupilt enamasti ei olnud halb, aga mängimine ja olemine paistis ikkagi kohusetundest tegutsemisena,» sõnas ta, «mängurõõmu ja tiimi eest väljas olemist kiirgab minu silmi vähemalt minimaalselt.»

Samas tõi Mölder positiivse üllatuse, milleks oli nädal tagasi toimunud Saku mänguga võrreldes meie palliga mäng. «Mis sellest, et vastase väravasse pall kordagi ei jõudnud, aga periooditi sujus palliliigutamine eeskujulikult,» selgitas ta ja lisas, et kahju on sellest, et headest olukordadest väravaid ära ei suudetud lüüa. Ka tuleb tunnistada, et Sparta tegi head kaitsetööd ja väravavahti oli tubli.

Kokkuvõtvalt arvas Mölder, et kuigi võistkonnast lahkus või on eemal kokku viisikujagu koondise tasemel mängijaid, on paari toibumise järgselt koos taas väga konkurentsivõimeline seltskond. Ta lõpetas positiivse noodiga: «Hooaeg on veel pikk ees ja aega elementide lihvimiseks jagub, seega põhjused allaheitlikkusele puuduvad - on aeg edasi minna.»

 


Autor: Marii Kangur