Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Eesti Maaülikooli spordiklubi saalihoki esindusmeeskond alustab oma neljandat hooaega meistriliigas

Kui eelmise hooaja eel lahkusid meeskonnast mitmed põhimängijad siis sellel hooajal on tuumik püsinud koos ja täienenud. Esiliiga duubelmeeskonnas eelmisel hooajal pronksmedalid võitnud Maarius Pärn, Mart Kaska ja Rein Kruusat keskenduvad edaspidi vaid esindusmeeskonna mängudele. Läti klubi Rigas Lauvasest asus Tartusse õppima ja saalihokit mängima Kristaps Bertins. Eelmise hooaja esiliiga meistriks tulnud TVK Leekide esiväravavaht Mikko Kauppi pakub uuel hooajal tuge eelmisel hooajal kõik mängud väravasuul alustanud Taavi Lepikule.

 

Meeskonna treener Talis Mölder selgitas, et kuigi eelmine hooaeg läks tulemuslikult väga nigelalt, on meeskond positiivselt meelestatud ja konkurentsivõimeline.

Ta lisas, et mängijad on arenenud tublisti, «Kurvad ajad tuleb seljataha jätta ja aeg on edasi minna. Eelmisel hooajal andis väga palju tunda kogenematus, nüüd on mängijad aasta võrra küpsemad ning sellevõrra ka valmis tugevate vastaste vastu mängima» selgitas ta.

Hooaja eesmärki nimetas Talis Mölder sisult üsna laiaks ja täpsustas, et ta ei näe liigas ühtegi sellist võistkonda, kellele ei oleks võimalik vastu saada.

«Eesmärgid on igal harjutusel, trennil ja mängul ning kokkuvõttes on eesmärk teha kõike võimalikult hästi, püüeldes loomulikult parimate tulemuste poole,» ütles ta.

Hooaja ettevalmistust hindas treener üldjoontes heaks, augusti lõpus osales EMÜ SK kahel ja septembris ühel rahvusvahelisel turniiril, mis olid parajateks proovideks hooaja eel.

Täna alustab EMÜ SK hooaega Jõgeval SK Selver/Tähe meeskonna vastu ja juba järgmisel pühapäeval, 21.oktoobril algusega kell 17:00 külastab Tartut TTÜ/Team Exel.


Autor: Esko Tõnisson