Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

Eesti noorsoo meistrivõistlustelt kaks kuld ja üks hõbe

Rakveres 16. ja 17. juunil toimunud Eesti noorsoo ja juunioride meistrivõistlustel kergejõustikus said Eesti Maaülikooli Spordiklubi esindavad Rain Kask ja Igor Syunin kaela kuldmedalid ja hõbeda võitis Jan Õiglane.

Rain Kask võistles esimesel päeval, kui väljas oli veel ilus kergejõustiku ilm, kaugushüppes, kus ta sai oma parimal katsel kirja 7.69m ja saavutas selle tulemusega esimese koha. Rain Kase kõik katsed olid üle 7.4 meetri. Võistlus ise tituleeriti ekspertide poolt kõrgesse klassi ja kaasahaaravaks.

Jan Õiglane, kes osales 1500m jooksus, startis samuti esimesel võistluspäeval ja sai hea ilma ja kõva jooksus tagajärjeks hõbemedali. Jan Õiglase aeg oli 4.03,72 kaotus võitjale vaid seitse sajandiku.

Teisel päeval võistelnud kolmikhüppajale Igor Syuninile aga ilm ei naeratanud ja hüppeid tuli sooritada märjal võistluskattel ja tuulis ilmaga. Igor Syunini parimaks tulemuseks sellel võistlusel oli viimasel katsel hüpatud 16.10m, millega ta saavutas ka kindlalt esimese koha. Igori ainuke konkurent sellel võistlusel oli väljaspool arvestust hüppav Jaanus Uudmäe, kes sai oma parimal katsel kirja 16.00m.

Eesti kergejõustikuliit (EKJL) nimetas eile lisaks 15-le Euroopa meistrivõistluste normitäitjale üheksa sportlase nimed, kellele taotletakse pääset Helsingis toimuvatele Vana Maailma meistrivõistlustele.

Varem oli see nimekiri isegi pikem, kuid mõned sportlased ei soovinud ise EMile kandideerida. Lõplik koondis peaks selguma tänase päeva jooksul.

EKJL esitab Eesti Maaülikooli Spordiklubist võistlustele kolmikhüppaja Igor Syunini ja kaugushüppaja Rain Kase.

Autor: Esko Tõnisson