Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

 

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

 

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (sh kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/ 

 

Spordiklubi on 20. augustil SULETUD. 

 

Ilusat suve!

 

 

 

Maadlejad olid edukad Märjamaal

24.03.12 toimusid Märjamaal Eestimaa spordiliidu Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses, vabamaadluses ning naistemaadluses. Meie klubile tõid medaleid naismaadlejad. Kuni 48kg naistest sai esimese koha Maria Kilk. Kolmas koht kuni 55kg naistest kuulus Eleriin Kindsirand´ile.  Veenvalt võttis kuldmedali Kaisa Muutra ja seda kategoorias kuni 63kg. Esimese koha sai kuni 72kg naistest Gerlin Järvela. Tartumaa maadlejad said 188 punktiga üldarvestuses esikoha. Viimati suudeti seda 2007.aastal.

 

Samal päeval toimusid Märjamaal ka Jõud meistrivõistlused tõstmises. Võistlejad võtsid mõõtu rebimises ja tõukamises. Meie klubist osalesid paralleelselt maadlusvõistlustega kaks naist ka seal. Mõlemad naised tulid ka medalikohtadele ja nii sai Gerlin Järvela teise ning Maria Kilk kolmanda koha.