Saalihokikooli kasvandikud lõpetasid kohamängud

EMÜ SK U15  poisid lõpetasid põhiturniiri esikohaga, kui kogusid 24-st võimalikust 20 punkti. Imaveres toimunud viimasel etapil võitsid Tartu noored seisuga 3:2 Jõgeva ja 5:2 Viljandi võistkonda.

U15 play-off'id toimusid 2. märtsil Jõgeval, kus EMÜ SK veerandfinaali vastaseks oli SK Saku Fortuna võistkond, kes alistati tulemusega 11-1. Poolfinaalis pidid EMÜ SK poisid aga napilt paremust tunnistama Paide Järve võistkonnalt tulemusega 1-0. Kolmanda koha kohtumise alistas  EMÜ Spordiklubile tulemusega 2-1 Sparta Spordiseltsi.

U15 paremusjärjestus:

I koht - Jõgeva SK Selver/Tähe 97

II koht - Paide-Järva

III koht - EMÜ SK

IV koht - Sparta Spordiselts

U17 meeskond lõpetas põhiturniiri teisena. Tapal peetud viimasel etapil võitsid nad 8:4 Ääsmäed ja 5:4 Sparta spordiseltsi, kusjuures võiduvärav sündis viimases mängus sekund enne lõpuvilet. Nende võitudega kindlustati põhiturniiri teine koht ja pääseti otse edasi poolfinaali.

EMÜ kaotas poolfinaali tugevale Jõgeva SK Selver/Tähele 5-1 ja pidi leppima pronksikohtumisega. Pronksikohtumises oli Sparta Spordiselts napilt 4-3 (0-1; 2-1; 2-1) üle Eesti Maaülikooli võistkonnast.

U17 paremusjärjestus:

I koht – Jõgeva SK Selver/Tähe 95

II koht – Jäneda SK

III koht – Sparta Spordiselts

IV koht – EMÜ SK

V koht – Ääsmäe

U11 võistkond kohtus viimasel etapil kaks korda Jõgeva SK Selver/Tähe 01 meeskonnaga, kui seisudega 1:6 ja 2:10 vastastele alistuda tuli. Kaotustest hoolimata pääseti 29. veebruaril toimunud play-off''ile, kus veerandfinaali vastaseks oli Jõgeva Tähe. Oma esimesel play-offi kohtumisel alistus EMÜ SK Jõgevale 14-3. 5- 6. koha  kohtumises oli EMÜ SK 13-5 üle Oru Põhikooli poistest.

U11 paremusjärjestus:

I koht - Sparta Spordiselts

II koht - Paide-Järva

III koht - Jõgeva SK Selver/Tähe 01

IV koht - Aeg/Noorus

V koht - EMÜ SK

U13 võistkond pidi sel hooajal leppima küll viimase kohaga ja kohamängudesse neil asja ei ole, kuid treener Markus Mekk ütles, et kuna võistkond on komplekteeritud kooli huviringides käivatest mängijatest, kes on saalihokiga tegelenud kõigest aasta, siis võib hooajaga siiski rahule jääda. "Mäng-mängult muutus paremaks võistkonna kokkumäng ja selle põhjal võib järgmiseks hooajaks ennustada juba ka võite," ei kaotanud ta positiivset meelt.


Autor: Esko Tõnisson