Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Eesti talvistelt meistrivõistlustelt EMÜ SK-le üks kuld, kaks hõbedat ja pronks

Nädalavahetusel, 18.-19. veebruaril selgitati Tartu Ülikooli spordihoones Eesti talvised meistrid kergejõustikus. Meistritiitlite nimel astusid võistlustulle suur osa Eesti tippudest – Anna Iljuštšenko, Maris Mägi, Rasmus Mägi, Igor Syunin(EMÜ SK), Lembi Vaher, Grit Šadeiko, Grete Šadeiko, Andres Raja ja paljud teised.

Mitmed sportlased on võtnud eesmärgiks märtsis Istanbulis toimuva kergejõustiku sise-MMi normide täitmise ning püüavad seda saavutada just Eesti meistrivõistlustel. MM-pilet on olemas Pahapillil ja Iljuštšenkol.

Eesti Maaülikooli Spordiklubi esindajad oli võistlustules kaheksa, lisaks osales Eesti Maaülikooli tudeng Kaupo Valb kuulitõukes. Meie spordiklubi säravamate tulemuste eest hoolitsesid Rain Kask, kes hüppas kaugushüppes isikliku rekordi 7.67m(täitis U23 EM-i normi) ja sai selle tulemusega teise koha ja Igor Syunin, kes hüppas kolmikhüppes viimasel katsel 16.23m ja tuli selle tulemusega esimeseks, edestades Jaanus Uudmäed 11cm-ga. Vähem oluline pole ka Virgo Adusoo 5000m käimises pronks.

Igor Syunin osales ka kaugushüppes ja sai kirja 7.52m, millega ta jäi neljandaks.