Suvised lahtiolekuajad

Hea külastaja!

Suveperioodil (1. juuni - 31. august) on Spordiklubi avatud kella 10.00-20.00.

Fitnessklubi varahommikuste rühmatreeningute külastajatele avatakse klubi kell 08.00. Palume tutvuda treeningplaani (sh kellaaegadega) Fitnessklubi kodulehel: http://fitness.emu.ee/ruhmatreeningud/

Spordiklubi on 20. augustil SULETUD.

Ilusat suve!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi võitis noorsoo meistrivõistlustelt 4 medalit

Eesti Maaülikooli Spordiklubi võitis nädalavahetusel Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti noorsoo talvistel meistrivõistlustelt neli medalit. Rain Kask võitis kaugushüppes 7.37m teise koha ja 60m sprindis jäi alla ainult Richard Pulstile. Rain Kask on jätkuvalt hoos ja Eesti täiskasvanutel lubas näidata, kes on Eesti parim kaugushüppaja.

Tõnis Voitka ületas ennast kaugushüppes, kui saavutus 6.80m 6. kohaga ja kõrgushüppes tulemusega 2.00m 7. koha. Treeneri Toomas Klaubi arvetes on Tõnise areng sellel aastal silmnähtav.

Igor Syunin tuli kolmikhüppes Eesti meistriks küll enda kohta kesise tulemusega 15.90m, aga sama ala teine mees kaotas talle pea kolme meetriga.

Grete Tõnne jooksis 1500m isiklukurekordi 4.49,30 ja saavutas sellega tubli teise koha. Treener Enn Sellik oli tulemusega rahul.

Autor: Esko Tõnisson