U19 saalihokineidudel algas uus aasta raskelt

13.jaanuaril Jõgeva Virtuse spordihoones peetud U19 neidude järjekorde Eesti meistrivõistluste etapil kohtus EMÜ SK taas Voore SYD ja Mustvee SK võistkondadega.

Voore vastu oli mänguseis esimese kolmandiku järgselt 1:1 ja mängupildis olid paremad väravalöömise võimalused selgelt EMÜ kasuks, kuid palli väravaraamide vahele ei suudetud toimetada. EMÜ SK ainukese värava viskas Kristin Mahla vabalöögist, söödjaks Piret Puidak. Kuigi Voore lõi teise kolmandiku alguses ühe värava, oli ka teine kolmandik veel tasaväine. Mängu viimasel kolmandikul andis tunda EMÜ SK vastupidavus ning Voore läks mängu juhtima 4:1. EMÜ mängija Kristin Penu viskas Kadri Marguse söödust ühe värava küll tagasi, aga särtsu ja rammu enamate väravate löömiseks rohkem ei jagunud ning Voore võitis 5:2.

Mustvee SK vastu jäi samuti puudu jaksamisest ja ka mängujulgusest, Mustvee võitis mängu tulemusega 2:0.

"Oleme nooremad ja meil saabub väsimusseisund kiiremini, väsimuse saabudes aga laguneb tehnika, mõte lakkab töötamast ja nägemine häguneb, kõik need on saalihokimängus väga olulised elemendid. Kahjuks kiusavad ka vigastused võistkonda, väravavaht Nel Välb on põlvevigastusega koosseisust väljas ja tõrjetöö pidi enda peale võtma kaitseliini tugitala Sharlote Marleen Kõverik, teda oleks kaitsesse väga vaja olnud. Samuti ei saanud seekord osaleda ründaja Jessika Uleksin varbaluu põrutuse tõttu, mis asetas teised ründajad suurema koormuse alla. Tuleviku suhtes aga suurt muret ei ole, harjutame, kogume kogemust ja kasvame suuremaks ja küll siis hakkavad ka paremad tulemused tulema." sõnas raske mängupäeva järgselt võistkonna treener Talis Mölder.
 


Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Talis Mölder