Uudised

Veel uudiseid

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Meistriliiga kokkuvõte jõulupausile minekul

Eesti Maaülikooli SK ja SK Saku Fortuna vaheline Eesti meistriliiga kohtumine pühapäeval Eesti Maaülikooli spordihoones ei jätnud traditsiooniliselt kedagi külmaks.

Kui EMÜ SK mängu normaalaja viimase kolmandiku esimesel minutil 5:1 juhtima asus siis võis nii mõnigi arvata, et võitja on välja selgitatud. Normaalaeg lõppes 5:5 viigiga. Mis juhtus, teavad vaid need kes oma silmaga nägid, statistikat saab vaadata siit:

Kui pool põhiturniirist on mängitud on Eesti Maaülikooli esindussaalihokivõistkonnal õnnestunud saavutada üks võit ja seegi alles pärast karistusvisete seeriat, üks kaotus on tulnud lisaajal ja üks pärast karistusviskeid, ülejäänud 7 kaotust on kõik tulnud vastu võtta juba mängu normaalaja lõppedes. Liigatabel ja statistika on nähtaval siin:

"Hooaja esimene pool on olnud mõistagi väga raske aga arvestades meeskonna kogenematut koosseisus, ei saa tulemusi imeks panna. Alla me ei kavatse anda, teame hiljemalt nüüd, et läheme igale mängule nö "väljakutsuja" rollis, võidukohustuspinged on vastaspoolel. Mängupilt areneb tasapisi ja mis kõige tähtsam, töömoraal ja pühendumine mängijate poolt on püsinud jätkuvalt kõrgel tasemel, see asjaolu annab kõvasti lootust ja usku paremast tulevikust", kirjeldas hetkeseisu mängiv treener, Talis Mölder.

Autor: Talis Mölder