Eesti Maaülikooli meister saalijalgpallis on Sturm der Liebe

Pühapäeval, 27.11.2011 selgitati välja parim Eesti Maaülikooli jalgpallimeeskond. Kokku registreeris meistrivõistlustele 11 võistkonda. Võistkonnad jagati kahte alagruppi, kust pääses edasi kaks paremat.

Turniiril oli väga palju tõsiseid ja tasavägiseid mänge, kuna mänguaeg oli lühike siis palle väravasse eriti palju lüüa ei jõutud. Esimesest alagrupist pääsesid edasi Metsaloomad (MMI)  ja PKI-0. Teisest alagrupi kaks paremat olid Sturm der Liebe (MSI) ja JK Maa Futsal (MMI). Esimene poolfinaal JK Maa Futsali ja Metsaloomad vahel kujunes tõeliseks trilleriks, kui võitja selgus alles penaltiseerias tulemusega 4:3 Metsaloomad kasuks. Teises poolfinaalis lõi Sturm der Liebe PKI-0 võistkonnal puur täis ja võitis skooriga 5:0.

Kolmanda koha mängus pani oma paremuse maksma JK Maa Futsal alistades PKI-0 võistkonna seisuga 2:0. Finaalis oli parem Sturm der Liebe Metsaloomad meeskonnast samuti skooriga 2:0

Võistluste parim väravakütt oli Marek Tsernjavski 8 väravaga.

Instituuti vahelises heitluses sai MMI endale tabelisse kirja 10 punkti, MSI jäi turniiri kokkuvõttes teiseks ja sai kirja 8 ning PKI jäi alles kolmandaks saades tabelisse vaid 6 punkti. Jälgi tabelit siit.


Autor: Esko Tõnisson