Tähelepanu!

SUVISED LAHTIOLEKUAJAD

Sports club opening hours during the summertime

01.06.2020 - 01.09.2020

E-P 11.30-20.00

 

SPORDIHOONE ON SULETUD

Sports building is closed

06.- 26.07.2020

Saalihoki meeskonnale hooaja esimene võit

Laupäevaõhtune saalihoki meistriliiga triller Eesti Maaülikooli spordihoones EMÜ SK ja Tallinna Sparta/Team Automaailma vahel pakkus pealtvaatajatele palju põnevust, sest võitja väljaselgitamiseks läks vaja karistusviseteseeriat.

Kodumeeskond vaevles pool mängu oma käesoleva hooaja probleemi käes, väravat lüüa ei suudetud ja vastane juhtis mängu juba 4:0. Tagaajamine algas mängu 32-sel minutil kui arvulisest ülekaalust suunas Andres Tiinoneni söödu väravasse Rein Kruusat. Teise kolmandiku viimastel minutitel vähendasid EMÜ mängijad Paul-Kristjan Padrik ja Henrik Trasberg löödud väravatega kaotusseisu üheväravaliseks. Viimane kolmandik oli kahe võidujanulise meeskonna meeletu heitlus, üks püüdis eest ära minna ja teine järgi jõuda, mäng muutus kohati väga lahtiseks aga nii EMÜ väravavaht Taavi Lepik kui ka Sparta väravavaht Remo Merimaa tegid võimast tõrjetööd. Viimaks kui normaalaega oli jäänud mängida alla viie minuti, saatis Tõnis Vainomäe sööt Sparta väravavahiga silmitsi EMÜ tagamängija Tauri Turk'i kes kindlalt palli väravasse lõi. 10-minutilisel lisaajal pidi EMÜ kandma ka kaheminutilst karistust kuid Sparta meeskonnal ei õnnestunud arvulist ülekaalu ära kasutada. Lisaajal väravaid ei nähtud ja lahendust tuli otsida karistusvisete abiga. Sparta realiseeris viiest karistusviskest ühe ja EMÜ kaks ning hooaja esimene võit oligi reaalsus.

"Treeneri seisukohast õnneliku lõpuga õudusmäng, aga väärisime vähemalt kahte punkti sellest mängust, meil oli palju häid võimalusi, teisalt oli ka vastasel aga jäi mulje, et valdasime rohkem palli ja kohati liikus söödumäng kenasti ja pealelööke oli ohtralt, vastase peamised võimalused tekkisid vasturünnakutest mis olid ka väga ohtlikud aga väravavaht Taavi Lepik hoidis meie väravat kohati müstiliste sooritustega" kommenteeris EMÜ treener Talis Mölder.

Endine EMÜ SK ja praegune Sparta/Team Automaailma mängija Maanus Puskar arvas pärast mängu, et "Tartu mängis küll hästi aga kinkisime väravad neile liiga lihtsalt ning oma häid vasturünnakuvõimalusi ära ei realiseerinud, väga kahju, et edu maha mängisime. Eesmärk on jõuda play-offi ja et eesmärki täita, pidanuks siit kolm punkti võtma, arvestades, et EMÜ esimeses voorus kogus vaid ühe punkti".

 

Mängu protokoll: http://www.saalihoki.ee/Protokoll.aspx?id=6UiL8Z9dViQ=&cr=1


Autor: Talis Mölder