EMÜ SK Saalihokikooli tüdrukud alustasid Eesti meistrivõistlustega

Täna toimus Tamsalus U-19 neidude Eesti MV esimene etapp. EMÜ SK Saalihokikooli tüdrukud osalevad sel hooajal esimest korda. Kuigi enamus klubi saalihokitüdrukuid on vanuses 13-14 a siis Eestis selles vanuses eraldi võistlusi ei toimu, peame võistlema endast vanematega, loodetavasti tuleb see tulevikus kasuks.

Esimene mäng SK Saku Fortuna vastu kulges tasavägiselt ja normaalaeg lõppes 0:0 viigiseisuga. Võitja selgitamiseks pidi läbima karistusvisete seeria, mis venis koguni 10-nda viskevooruni kui seeriat alustanud Saku õnnestus ja EMÜ mitte.

Teine mäng oli mitmekordse U-19 Eesti meistri Tamsalu vastu, kus paraku vastase hea söödumäng, tugevad ja täpsed pealevisked tulid Tartu tüdrukutele üllatavalt ning esimene kolmandik lõppes Tamsalu kasuks 7:0. Edasi oldi mänguks paremini valmis aga imet teha ei suudetud, taseme- ja vanusevahe jäi peale. Kuna noortevõistlustel lõppeb mäng 12-väravalise vahe korral ära, siis eesmärk mänguaeg lõpuni vastu pidada, täitus. Lõpptulemus 1:12, EMÜ ainukese värava viskas Jessika Uleksin, parimaks mängijks valiti võistkonna kapten Edith Pärnik.

"Saame mängukogemust juurde, oleme võimelised kõigiga võrdselt mängima. Loodan, et tüdrukud jäävad ala juurde ja jätkavad pühendunud harjutamist siis on Tartu naissaalihokil kandepinda küll, tublid tüdrukud igal juhul" kiitis treener Talis Mölder.Allikas: Talis Mölder