Naiskond alustas võidukalt

Eesti maaülikooli spordiklubi saalihokinaised võitsid laupäeval hooaja esimeses kohtumises spordiklubi Jõgeva Tähe naiskonda seisuga 9:1. Resultatiivsustabelisse pääsesid nii juba päris mitu Tartu mängijat.

Väravavõrku sahistasid Kaisa Aruaas, Liina Luih, Triin Pähn, Sirli Nellis, Kersti Teder, Ester Malmström ja Marii Kangur.

Naiskonna kapteni Kersti Tederi sõnul oli tegu väga olulise kohtumisega. „Naiskonna koosseisus on olnud üsna suured muudatused ja eks kõik tahtsid teada, kuidas kokkumäng sujub. Positiivne on see, et suutsime võita päris suure skooriga. Samas tulid välja ka nõrkused, millega nüüd trennis tegelema saab hakata.“

Treener Talis Mölder ütles, et kuigi mängupilt ei olnud veenev, sai naiskond ilma tõsiste probleemideta hakkama. „Eile paistis silma kerge kramplikkus ja esimese mängu ärevus. Eks ole saanud mänge juba väga kaua oodata ka,“ selgitas ta, „potentsiaali täielikuks realiseerimiseks on vaja tõsist lihvimistööd teha. Suured koosseisumuudatused eelmistest hooaegadest nõuavad oma aja võistkonna sujuvaks ja ühtseks tegutsemiseks.“

Maaülikooli naiskonna ridades mängisid laupäeval kapten Kersti Teder, väravavahid Sanna Kähkönen ja Ella Lehtinen ning väljakumängijad Liina Luih, Kati Loid, Triin Pähn, Sirli Nellis, Kaisa Aruaas, Maret Taal, Maret Must, Edith Pärnik, Ester Malmström, Kertu Brutus ja Marii Kangur.

Treener Mölder avaldas heameelt ka selle üle, et Eestisse on tekkinud uus naiskond, kelle kooseisus on mitmeid perpektiivikaid noormängijaid. „Loodan väga, et nad jäävad alaga tegelema ja soovin Jõgeva SK Selver/Tähe saalihokinaiskonnale jõudu ja edu nende esimesel hooajal ja ka tulevikus!“ ütles ta.


Autor: Marii Kangur