Talijalgpalli meistrivõistlustel selgitatakse üliõpilasmeistrid

Talijalgpalli meistrivõistlused, mis said alguse praeguse Eesti Maaülikooli Spordiklubi juhatuse esimehe Rait Rodi eestvõttel, on jõudnud 9. hooajani. Võistkonnad on jaotatud Põhja ja Lõuna tsooniks ning mõlema tsooni kaks paremat võistkonda mängivad omavahel finaalturniiri, kus selgub Eesti Üliõpilasmeister.

Mänguaeg on 2x20min, platsil 6+1 mängijat ning mängitakse poolel väljakul. Kui seni olid alagrupi mängud oktoobri lõpust detsembri keskpaigani ja finaalturniir toimus alles veebruaris, siis sellel hooajal selgub üliõpilasmeister juba 17. detsembril Männiku sisehallis.

Tartu Ülikool on olnud medalite arvestuses kõige edukam kõrgkool omades 6 medalit (2 kulda, 1 hõbe, 3 pronksi) ning hetkel ollakse ka valitsevad üliõpilasmeistrid.

Sellel aastal osaleb Põhja (ehk Tallinna) alagrupis 8 võistkonda:
Tallinna Tehnikakõrgkool, Tallinna Majanduskool, TTÜ AVANSER, TTÜ SK II, IT Kolledž, Tallinna Ülikool, Eesti Mereakadeemia ja Sisekaitseakadeemia ning Lõuna (ehk Tartu) alagrupis 6 võistkonda, kellest 3 on Tartu Ülikoolist: Tartu Ülikool, JK Sutsaki (TÜ), TÜ Fauna, Kõrgem Sõjakool, Eesti Maaülikool ja Eesti Lennuakadeemia.

Esimesed mängud Tartu alagrupis toimuvad juba sellel kolmapäeval 26. oktoobril algusega 20.30 Annelinna kunstmurul.

Allikas: www.tysk.ee