EMÜ SK alustas kodus kesiselt

Laupäeva õhtul kohtusid Eesti Maaülikooli spordihoones saalihoki Eesti meistriliigas tulised rivaalid EMÜ SK ja TTÜ/Team Exel. Mäng kestis tasavägisena pool esimest kolmandikku, mil mõlemal võistkonnal oli võimalusi. Kui aga TTÜ arvulisest vähemusest oma esimese värava ära lõi ei suutnud EMÜ mängijad neid enam pidurdada, esimese kolmandiku tulemuseks 0:3.

Kuigi teisel kolmandikul suutis ka EMÜ skoori avada, ei muutnud see mängupilti oluliselt, TTÜ sai järgemööda nii kiireid vasturünnakuid kui ka pikki rünnakuid kombineerida. "Kogu aeg olime sammukese maas, nagu puuhaluga obaduse saanud, ei tea kas esimese kodumängu ärevus või mis", ei osanud EMÜ mängiv treener Talis Mölder olukorda selgitada, "TTÜ mängis muidugi väga hästi, seni nähtud meeskondadest kindlasti kõige tugevam". Viimasel kolmandikul  suutis EMÜ oma mängupilti tublisti parandada, mis annab lootust järgmisteks mängudeks.

EMÜ parimaks valitud Tõnis Vainomäe, kes lõi kaks väravat, "Tõnise üle on hea meel, noorel mehel on oskused olemas, pikalt on sihik paigast ära olnud aga nüüd hooaja kolmes esimeses mängus juba 6 väravat löönud, loodame, et ta jätkab samas rütmis".

"Meeskonda vaevavad ka vigastused, Daniel Matsukevitšil on hüppeliigese vigastus, Juhani Võikil põlvehäda, Kaspar Jõgaril sai alles randme pealt lahas ära võetud ja tänases mängus väänasin oma hüppeliigese välja" kurtis Mölder, "eks seda ole ka mängus näha, et täisvõimsusel ei saa tegutseda, samas asendused puuduvad".

Mängu lõpptulemus 3:10 (0:3; 1:4; 2:3) TTÜ kasuks. EMÜ kolmanda värava viskas Kaspar Jõgar, Maarius Pärna söödust. Andres Tiinone sai samuti kirja söödupunkti.

Järgmine laupäev EMÜ spordihoones kell 17:00 astub vastaseks valitsev Eesti meister SK Augur/Wasteland, kelle ridades koguni 8 välismängijat. "Auguri vastu Tartus on meil mäng alati hästi välja tulnud ja nende nimekiri meid ei hirmuta, teeme mänguplaani vajalikud korrektuurid ja kui omal tasemel suudaksime mängida siis oleme võimelised võitma" arvas EMÜ SK kapten Paul-Kristjan Padrik.