Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

Keio Kits ja Veera Baranova võitsid Eesti meistrivõistlustelt kaks kuldmedalit

Eesti meistrivõistluste jõudsid eile, 31.07.2011 Kadrioru Staadionil väärika lõpusirgele. Kokku jagati kolme päeva jooksul 36 medalikomplekti. Viis sportlast kogusid tiitlivõistlustelt koguni  kaks kuldmedalit nende seas ka meie spordiklubi esindajad Keio Kits ja Veera Baranova.

Esimesel võistluspäeval sai Keio kulla kaela 800m jooksus ajaga 1.50,92. „Lootsin medalit ja lootsin võitu ning teadsin, et olen selleks suuteline, vorm on ju hea. Samas teadsin ka, et konkurendid on tugevad – kartsin eelkõige Fostit ja Vedehinit. Jooksus oli muidu palju jõnksutamisi, aga lõpus teisel rajal astusin välja ja sain rahulikult lõpuni joosta,“ rääkis Kits.

Teisel päeval sai Kits tugevas vihmas ja jahedas õhutemperatuuris 1500m jooksu kulla ajaga 3.50,66. „Jooksul endal oli aeglane algus, aga viimased 300m panime täiega,“ sõnas Kits pärast võistlust. Hõbemedali sai kaela Roman Fosti ajaga 3.51,24 ning pronksi Nikolai Vedehin 3.52,66.

Meeste kolmikhüppes võidutses Dalkia U23 järelkasvutiimi liige Igor Syunin, kes sai lõpptulemusena kirja viimasel katsel hüpatud 16.32. Samas oleksid talle kuldmedali toonud kõik neli kirja läinud katset. „Enesetunne oli hea, aga kui täishooga hüppama läksin, siis tehnika lagunes. Aga rajakate on väga hea, veidi segavaks faktoriks oli tuul,“ ütles Syunin. Hõbemedali sai Lauri Leis hüppega 15.82.

Naiste kolmikhüppe võitis Veera Baranova 13.38-ga. „Tulemusega ma rahul pole, ilma treenerita on väga keeruline treenida. Oma viimase võistluse teen tõenäoliselt 9. augustil BIGBANK Kuldliiga finaalis, Daegu MM-ile minekusse ei usu enam üldse. Kui hooaeg saab läbi, tahan puhata ja mõelda ning kiiremas korras uue treeneri leida.“ :sõnas Veera pärast võistlust.

Veera oli edukas ka naiste kaugushüppes, kus ta võitis tulemusega 6.27 kulla.

Meeste kuulitõukes sai Eesti Maaülikoolis tudeeriv Kaupa Valb pronksise autasu tulemusega 16.94.

Veel oli meie Spordiklubi esindaja konkurentsis 20 km käimises, kus Virgo Adusoo sai pronksise autasu.

Kokku võitsid Eesti Maaülikooli  Spordiklubi esindajad 5 kulda. Spordiklubi tänab kõik treenereid tubli ja raske töö eest.