Üliõpilaste meistrivõistlused kergejõustikus toimuvad 31. mail Tartus!

Eesti üliõpilaste lahtised meistrivõistlused kergejõustikus toimuvad teisipäeval, 31. mail 2011.a. Tartus TÜ staadionil algusega kell 17.00. Mandaat võistluspaigas kell 16.00 kuni 16.50 koos võistlejakaartide ja üliõpilaspiletite esitamisega. Nii meeste kui naiste arvestuses võisteldakse järgmistel aladel: 100 m, 400 m, kaugushüpe, kõrgushüpe, kuulitõuge, kettaheide, teivashüpe. Meestele 1500 m jooks ja naistele 800 m jooks.

Võistlustest saavad osa võtta EASL-i liikmesõppeasutuste ja teiste Eesti kõrgkoolide üliõpilased (vanusepiiranguteta) ning vilistlased, kes on lõpetanud õppeasutuse 2010. aastal või hiljem. Väljaspool arvestust saavad osa võtta kõik sportlased.
Eelregistreerunud Eesti üliõpilastele ning kooliõpilastele on võistlustel osalemine tasuta. Tähtajaks registreerunud sportlasele, v.a. õpilased ja üliõpilased, on tasu võistluskulude osaliseks hüvitamiseks 2 eurot. Registreerunuks loetakse sportlane siis, kui raha on laekunud EASLi arvelduskontole või tasutud sularahas.
Kahapeal registreeruvad Eesti üliõpilased ja kooliõpilased saavad osaleda pärast osalemistasu 2 euro tasumist sularahas kohapeal enne võistluste algust. Teistele on osalemistasu 4 eurot.


REGISTREERIMINE nimeliselt kirjalikult või telefonitsi hiljemalt 25. maiks 2011. a. tel: 7333 233, e-mail: easl@easl.ee või internetis: www.easl.ee/reg või kohapeal tund enne võistluste algust

Võistluste juhendi ja ajakava leiate www.easl.ee kalendri alt!

EASL