EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

EMÜ spordihoones selgusid parimad jõutõstjad

Laupäeval 16.aprillil selgusid Tartus EMÜ spordihoones 2011 a. Eesti üliõpilaste meistrid jõutõstmises. Naiste arvestuses tuli absoluutvõitjaks (kehakaalu koefitsendi alusel) Carolin Siimenson TÜ-st 292,5 kg ja 303,76 Wilksi punktiga. Võitja üksiktulemused olid kükk 115 kg (Eesti rekord juuniorite arvestuses), lamades surumine 52,5 kg ja jõutõmme 125 kg. Talle järgnesid Erge Nugis TÜ ja Teiko Reinik TTÜ.

Meeste kaaluklasside võitjad olid -74 kg Reeno Niinepuu TTÜ, kogusummaga 552,5 kg; -83 kg Tambet Ereline TTÜ 495 kg; -93 kg Marko Mumm TÜ 695 kg; -105 kg Elar Kraav TÜ 885 kg ning +105 kg Tõnis Koit TÜ 672,5 kg.

Ainukese Eesti Maaülikooli esindajana tuli medali kohale Kaupo Valb, kes saavutas kaaluklassis +105 kg  kolmanda koha kogusummaga 622,5 kg.

Võistluste absoluutvõitjaks tuli Elar Kraav 534,89 punktiga. Elari tulemused alade lõikes olid kükis 335 kg, lamades surumises 215 kg ja jõutõmbes 335 kg (Eesti rekordi kordamine!). Kõik numbrid tähistavad sportlase uusi isiklike rekordeid.
Võistkondlikult, koolidevaheliselt (3-me parima võistleja Wilksi punktid) tuli võitjaks TÜ I võistkond (E.Kraav, M.Mumm ja T.Koit) 1377 punktiga. Järgnesid TTÜ I ja TTÜ II võistkond, punkte vastavalt 1209 ja 1041. Eesti Maaülikooli esindus jäi neljandaks 997,4 punktiga (K.Valb; A.Olt; M.Viljamaa)